Termos turystyczny z uchwytem Stanley Classic zielony 1,9 Litra

Kod produktu: ST-10-01289-036
Dostępna ilość: 6 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 251,91 zł 279,90
Promocja obowiązuje do: 2018-12-16
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Duży termos turystyczny Stanley Classic o podwójnych, izolowanych próżniowo stalowych ściankach - opatentowana technologia izolacji polegająca na połączeniu próżni z warstwą węglową - warstwa ta pokrywa wewnętrzne ścianki od strony próżni i tym samym tworzy barierę hamującą przenikanie ciepła, gwarantuje to jeszcze lepsze i dłuższe utrzymywanie temperatury (nawet do 15 godzin). Duża nakrętka termosu jest jednocześnie kubkiem ułatwiającym picie kawy czy herbaty. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie i użytkowanie.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 1,9 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Izolacja termiczna - podwójne ścianki
  • Utrzymanie temperatur:
    • wysoka: do 15 godzin
    • niska: do 15 godzin

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@