Termos obiadowy z łyżką Stanley Adventure 0,53L

Kod produktu: ST-10-01287-023
CENA: 148,41 zł 164,90
Promocja obowiązuje do: 2018-12-16
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Stalowy, solidny termos obiadowy Stanley Adventure o podwójnych, izolowanych próżniowo stalowych ściankach - opatentowana technologia izolacji polegająca na połączeniu próżni z warstwą węglową - warstwa ta pokrywa wewnętrzne ścianki od strony próżni i tym samym tworzy barierę hamującą przenikanie ciepła, gwarantuje to jeszcze lepsze i dłuższe utrzymywanie temperatury (do 6 godzin). Pokrywka termosu jest jednocześnie miseczką ułatwiającą użytkowanie. W pokrywce znajduje się dodatkowy, oddzielny pojemnik z tworzywa sztucznego. Do termosu dołączony został spork czyli łyżka i widelec w jednym.

Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania. Produkty marki Stanley brały udział w wojnach, latały w kosmos, towarzyszyły podczas penetrowania dna oceanów i były zabierane na wyprawy na biegun. Przez prawie 100 lat istnienia przyzwyczaiły swoich użytkowników do pewności, jaką dają. Idelane do zastosowania podczas wypraw w wysokie góry. Najczęściej wybierane przez myśliwych, wędkarzy, podróżników.

  • Pojemność: 0,53 Litra
  • Wysokość: 17,5 cm
  • Pojemność miski: 0,35 Litra
  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne

Kategorie, w których występuje produkt:

Specjalizacją firmy Stanley są profesjonalne, wytrzymałe na najtrudniejsze warunki termosy stalowe o doskonałych parametrach cieplnych. Firma Stanley wynalazła w 1913 roku termos ze stalowym wkładem i od tej pory dzierży palmę pierwszeństwa jeżeli chodzi o jakość ich wykonania.

NEWSLETTER
@