Tarka do stóp Paddle Microplane kremowa

Kod produktu: 70105
Marka: Microplane
CENA: 81,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Profesjonalna tarka do stóp z kolekcji Personal Care marki Microplane, dzięki której twoje stopy odzyskają gładkość. Sekret wyjątkowości zastosowanej powierzchni ściernej tkwi w zastosowaniu autorskiej technologii fototrawienia środkami chemicznymi, dzięki której uzyskuje się niezwykle trwałą jakość pilników Microplane wykonanych z chirurgicznej stali nierdzewnej. Tarka posiada wielokierunkową powierzchnię polerującą, która niezwykle dokładnie wygładza skórę stopy oraz wyrównuje jej nierówności. Ergonomiczny kształt tarki i wygodna, wyprofilowana rączka zapewniają bezpieczne użytkowanie, a zastosowany zbiorniczek na zrogowaciały naskórek ułatwia zachowanie porządku podczas zabiegów. Użytkowanie tarki powinno się odbywać po umyciu i dokładnym osuszeniu stóp. Nie wolno stosować tarki na nakremowanych i mokrych czy zwilżonych stopach.

UWAGA! Nie zaleca się stosowania przy cukrzycy, niskim ciśnieniu, stanach zapalnych i otwartych ranach stóp. W takich przypadkach należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

  • Długość: 17cm
  • Szerokość: 4,5cm
  • Materiał: chirurgiczna stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Zestaw zawiera: tarkę, pojemniczek, eleganckie etui
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Tarka do stóp Paddle Microplane kremowa

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Microplane to profesjonalne tarki, dzięki którym wzmocnisz smak i aromat przygotowywanych potraw. Podczas, gdy większość producentów tarek opiera się na technologii wytłaczania metali, przez co krawędzie tnące są nieefektywne, Micoroplane tworzy precyzyjne, ostre jak brzytwa zęby, z wykorzystaniem procesu trawienia chemicznego.

NEWSLETTER
@