Taca do serwowania Club WMF czarna

Kod produktu: 0610206200
Dostępna ilość: 2 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 409,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Posiłek jest jedną z najważniejszych czynności, jakich dokonujemy w ciągu dnia. Nie tylko dlatego, że jest to czas, kiedy uzupełniamy wszelkie ubytki w organizmie w postaci wartości odżywczych. Jest to też moment, w którym cała rodzina może spotkać się przy jednym stole, wymienić się poglądami czy spostrzeżeniami.
Czy każdy posiłek jednak musi wyglądać tak samo? Otóż nie! Każde urozmaicenie sprawi, że wspólne spędzanie czasu przy jedzeniu może być nie tylko przyjemnym obowiązkiem, ale również możliwością nauki, np. sposobu zachowania się przy stole. Jeśli natomiast zachodzi potrzeba do przeprowadzenia zmian w procesie spożywania, warto zainwestować w poręczną tacę Club firmy WMF. Sprawi ona, że jedno z Was może zostać kelnerem, a reszta rodziny – jego klientami. Pamiętajcie jednak, że kelner też człowiek i jeść musi! Taca to również udogodnienie dla przyjemnego sposobu serwowania bliskim śniadania do łóżka. Odpowiednia wielkość produktu pozwala na umieszczenie na nim sporego talerza oraz kubka gorącej kawy lub czekolady. 

  • Materiał: Cromargan® opatentowany przez WMF stop metali, odporny na uszkodzenia i zadrapania, działanie kwasów z warzyw i owoców, nie absorbuje zapachów - polerowana stal nierdzewna 18/10, drewno
  • Czyścić tylko wilgotną ściereczką
  • Wymiary: 54 x 32cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka WMF to najwyższej klasy, niemiecka marka specjalizująca się w produkcji wyposażenia kuchni oraz jadalni.

NEWSLETTER
@