Szpatułka silikonowa Elevate Joseph Joseph

Kod produktu: 10132
  opinie: 0
CENA: 55,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Praktyczna, higieniczna i estetyczna szpatułka silikonowa Elevate marki Joseph Joseph. Dzięki specjalnie wyprofilowanej rączce nigdy więcej nie zabrudzisz blatu, ponieważ specjalne wygięcie utrzymuje główkę narzędzia ponad jego powierzchnią. Szpatułka jest idealna do mieszania, przewracania i obracania mięsa i warzyw również w naczyniach z antyprzywieralną powłoką. Jest doskonała do smarowania powierzchni, niezastąpiona przy wygarnianiu wyrabianego ciasta, dobra do nutelli, konfitur, sosów i  gęstych płynów. Szpatułka zniesie ekstremalnie wysokie temperatury gotowanej i smażonej potrawy (uchwyt z utwardzonego tworzywa wytrzyma do +240 stopni, a nieprzywieralna silikonowa główka do +340 stopni C)

  • Wymiary: 27 x 5,1 x 2,9cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne, silikon
  • Projekt: Gillian Westley
  • Można myć w zmywarce
  • UWAGA! Nie zostawiać szpatuły w garnkach, patelniach i w piekarniku podczas gotowania czy pieczenia. Aby uniknąć powstawania przebarwień unikać przypraw takich, jak kurkuma.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@