Szklanki koktajlowe niskie Libbey Signature Hobstar Sandblast, 2 sztuki

Kod produktu: LB-120196-2

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Szklanki, kieliszki nowoczesne

Opis produktu

Szklanki koktajlowe niskie Libbey Signature Hobstar Sandblast, 2 sztuki. Połowa szklanki jest idealnie transparentna, a druga jest matowa - piaskowana, co stanowi oryginalny, niespotykany efekt.

Klasyczny projekt marki Libbey, seria Hobstar to odwieczny faworyt dzisiejszej kultury koktajlowej - spotykany w barach na całym świecie. Wygląd trawionego szkła sięga czasów wspaniałego szkła szlifowanego Libbey, ale teraz jest przerobiony w wesji premium. Odkryj na nowo klasykę i nadaj jej nowoczesny charakter dzięki efektownym nacięciom, które nigdy nie tracą blasku!

  • odporne na uszkodzenia mechaniczne, termiczne, matowienie
  • przeznaczone do serwowania wody, soków, koktajli, alkoholi i bezalkoholowych napojów mieszanych
  • pierwotnie zaprojektowane do użytku w barach i restauracjach, z trwałą konstrukcją i niezrównaną przejrzystością

Wysokie szklanki o niewielkiej wadze z grubym dnem i dużej pojemności. Hobstar pozwala na uzyskanie odpowiednich proporcji składników przy mieszaniu drinków. Projekt idealny do ekskluzywnych, klasycznych koktajli. Odpowiednie szkło do wyimaginowanych klasyków wśród drinków. Podobnie jak wszystkie wyroby szklane Libbey, projekty spełniają dzisiejsze potrzeby dzięki odpowiednim stylom dostosowanym do współczesnych trendów, a jednocześnie zapewniają niezawodną wydajność i trwałość.

Powróć z nimi do złotego wieku koktajli za każdym razem, gdy z nich pijesz. Wyposażone w charakterystyczne, grube dno i projekt gwiazdy, który sięga okresu szlifowanego szkła Libbey. Klasyczny, ponadczasowy wygląd wciąż olśniewa zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalnych barmanów. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i ponadczasowemu stylowi to wspaniały sposób na serwowanie koktajli w stylu klasycznym i nowoczesnych drinków mieszanych. Celebruj z nimi kulturę i historię koktajli za pomocą wzorów inspirowanych szlifowanym szkłem w stylu vintage. Od dawna preferowane przez miksologów na całym świecie ze względu na ich ponadczasowe piękno, niezrównaną przejrzystość i jakość, te style są teraz dostępne, aby cieszyć się nimi w domu. Od satysfakcjonującego ciężaru w dłoni po sposób, w jaki ich wytrawione ścianki chwytają i odbijają światło, to idealny sposób na podanie ulubionego napoju mieszanego. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz koktajl dla siebie, czy bawisz tłum, Ty (i Twoi goście) docenicie styl i wyrafinowanie, jakie te staromodne szklanki przynoszą w barze.

  • Pojemność: 350 ml
  • Wysokość: 10,6 cm
  • Średnica: 8,9 cm
  • Ilość w zestawie: 2 sztuki
  • Materiał: szkło sodowe
  • Myć ręcznie
NEWSLETTER
@