Szklanki do wody i wina Paris Bouquet 6 sztuk

Kod produktu: PG-250416
  opinie: 0
Dostępna ilość: 2 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 168,21 zł 189,00
Promocja obowiązuje do: 2020-09-20
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Szklanki do wody i wina Paris Bouquet 6 sztuk. Niczym zwisająca kropla wody, szklanka Paris Bouquet jest niezbędna na Twoim stole.

Seria Peugeot Paris Bouquet, zaprojektowana i opracowana dzięki doświadczeniu winiarzy i sommelierów, pozwala w pełni wykorzystać ekspresję win, podkreślając ich charakterystyczne cechy. Rozpoznawana przez pierścień szklany, wskazujący połączenie pomiędzy nóżką a kielichem. Kolekcja Paris Bouquet, wykonana z bezołowiowego szkła kryształowego, wymagała dużych umiejętności technicznych w jej produkcji. Szklanka wodna Paris Bouquet towarzyszy i uzupełnia inne kieliszki w kolekcji. Charakterystyczne kształty Paris Bouquet na szkle, zamieniają się w subtelną kroplę wody, wzmocnioną przez czystość kielicha. Solidna podstawa ze szkła kryształowego mówi o elegancji i ponadczasowości. Na stole, codziennie, bez umiaru, aby uzyskać korzyści zdrowotne płynące z wody, niegazowanej lub gazowanej.

Kolekcja szkła Paris jest uosobieniem francuskiego stylu życia i przyniesie subtelny akcent każdemu stolikowi. Kształty z pewnością przyniosą satysfakcję przy każdej okazji. Szkło Paris Bouquet jest otwartym zaproszeniem do wspólnej degustacji wina z przyjaciółmi i rodziną. Doskonałe na prezent na nowe mieszkanie.

  • Wysokość: 11 cm
  • Pojemność: 250 ml
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: bezołowiowe szkło kryształowe


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@