Szklanki do long drinków Schott Zwiesel Paris 6 sztuk

Kod produktu: SH-4858-79-6
  opinie: 0
Dostępna ilość: 669 kpl.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 102,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Szklanki do long drinków niemieckiej marki Schott Zwiesel z serii Paris, której proste kształty, czyste linie i doskonałe proporcje emanują elegancją i spokojem. Zredukowana forma szkła pasuje zarówno do barów w Nowym Jorku, hotelowych wnętrz w Rzymie jak i Twojego domu. Szkło Paris zaprojektowane zostało z myślą o profesjonalnych barmanach i restauracjach.

Kryształowe szkło Tritan Protect, z którego zostały wykonane produkty tej serii, zostało udoskonalone pod względem składu oraz technologii. Tritan jest niezwykłej wytrzymałości na temperatury, zawsze zachowuje swój blask i przejrzystość, nawet po setkach cykli mycia w zmywarkach. Idealnie nadaje się do profesjonalnego użytku w najlepszych restauracjach, ma zwiększoną odporność na stłuczenia, zarysowania i uszczerbienia.

  • Pojemność: 347 ml
  • Wysokość: 15,6 cm
  • Średnica: 6,2 cm
  • Ilość w zestawie: 6 sztuk - cena za komplet
  • Materiał: szkło kryształowe Tritan Protect wolne od związków baru i ołowiu

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Schott Zwiesel to niemiecki producent wyrobów ze szkła kryształowego Tritan. Lampki i kieliszki do wina i alkoholi o niezwykłej wytrzymałości i pięknym połysku. Szkło stołowe tej marki to najwyższa jakość dzięki zastosowaniu opatentowanej masy kryształowej Tritan, pozbawionej związków baru i ołowiu.

NEWSLETTER
@