Szczypce kuchenne Elevate Silicone Joseph Joseph

Kod produktu: 10162
  opinie: 1   czytaj opinie
CENA: 85,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Szczypce kuchenne Elevate Silicone Joseph Joseph. Niezbędne podczas przewracania smażonych lub grillowanych potraw Dzięki specjalnie wyprofilowanej rączce, nigdy więcej nie zabrudzisz blatu. Jej ergonomiczne wygięcie i obciążnik, utrzymują elastyczną główkę narzędzia ponad jego powierzchnią. Łyżka zniesie wysokie temperatury gotowanej i smażonej potrawy.

Akcesoria kuchenne Elevate™ Silicone to seria produktów, która posiadaj sprytne podpórki utrzymujące Twoje powierzchnie w czystości podczas gotowania. Technologia Elevate™ zaprojektowana została w celu poprawy higieny i zmniejszenia bałaganu w kuchni.

  • Wymiary: 30,5 x 4 x 6 cm
  • Materiał: silikonowa główka odporna na temperaturę do +270oC, stal nierdzewna, wolna od BPA
  • Można myć w zmywarce
  • Nadaje się do powierzchni nieprzywieralnych
  • Uwaga: nie można pozostawiać akcesoriów Elevate Silicone w naczyniu podczas gotowania i smażenia. Aby zapobiec przebarwieniom, należy unikać kontaktu z silnymi barwnikami, takimi jak kurkuma.
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Szczypce kuchenne Elevate Silicone Joseph Joseph

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  11-08-2020   Anna

dobrej jakości szczypce z dobrego sklepu internetowego ;-)


Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@