Szatkownice do warzyw

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Szatkownice do warzyw

Rozdrobniona cebula, czosnek, inne warzywa oraz zioła stanowią często składniki na przykład aromatycznych sosów. Brak wprawy powoduje, że krojenie na bardzo drobne kawałki zajmuje dużo czasu, a w efekcie zawsze zostaną jakieś grubiej pokrojone cząstki. Natomiast szatkownice do owoców umożliwią przygotowanie składników jak zawodowy szef kuchni. Zresztą, kucharze w restauracjach również często korzystają ze sprzętów wiodących marek, gdyż po prostu skracają czas siekania, a zwykle siekacze kuchenne są nieporęczne i mniej skuteczne.

Wygodne urządzenie do szatkowania cebuli

Spośród wszystkich używanych w kuchni warzyw cebula jest najbardziej niewdzięczna w obróbce. Szatkownica do cebuli zapobiega załzawionym oczom i utrzymywaniu się zapachu na rękach przez dłuższy czas. Wystarczy włożyć obraną cebulę do przeźroczystego pojemnika i naciskać przycisk– zamontowane wewnątrz ostrza posiekają warzywo na tak drobne kawałki, jakie są potrzebne.

Szatkownica z pojemnikiem – idealna do ziół i nie tylko

Nie tylko warzywa, pieczarki i czosnek, ale także świeże zioła w mgnieniu oka rozdrobnić można za pomocą urządzenia do siekania. Dla takiego zastosowania szatkownica do ziół i warzyw z pojemnikiem u dołu stanowi doskonałe rozwiązanie. W czasie siekania zioła pozostają w jednym miejscu, zdejmowany pojemnik wykorzystać można także to przechowywania produktów.

NEWSLETTER
@