Świeca zapachowa VERVERINE Le jardin de Julie

Kod produktu: ZVV008VVLJ
Marka: Lacrosse
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 0 szt.
Wysyłka do 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 69,00 zł
ILOŚĆ: -+

Świeca zapachowa VERVERINE Le jardin de Julie.

Wiemy tylko kilka rzeczy o Julii: ona jest Francuzką i ma ogród pełen wykwintnych kwiatów, w którym może spędzić wiele godzin. Jeśli pójdziesz ją odwiedzić, znajdziesz ją rozproszoną, zakamuflowaną pomiędzy kolorami i zapachami, dbającą o swój ogród z wielką miłością. Zaprosi Cię na herbatkę i nie pozwoli odejść ...

Starożytna i mądra Verbena zawsze była używana w rytuałach i medycynie, a nawet w zaklęciach miłosnych, i to jest jedno z ziół Wenus. Mówi się, że najlepiej jest zbierać kwiaty przed świtem w San Juan. Zdarza się, że kwitnie po raz drugi jesienią. Cóż za nagroda od natury!

Le Jardin de Julie to nowa linia zapachów dla domu, w którym dominuje francuskie powietrze. Jego drobiazgowa estetyka i kwiatowy aromat sprawiają, że są idealnymi elementami do wszelkiego rodzaju dekoracji. Kiedy Julia przyjmuje gości, zbiera kwiaty z ogrodu, tworząc improwizowany bukiet, który daje zawinięty w brązowy papier, podobnie jak kwiaciarnie na ulicach Francji.

Ustaw świecę w pozycji pionowej, zawsze na odpornych na ciepło powierzchniach i pamiętaj, aby ją zgasić przed zużyciem do końca. Aby zapobiec topieniu się, należy unikać umieszczania go na piecach i innych gorących powierzchniach. Aby wypalić równomiernie wosk, należy zachować knot 6 mm i pozostawić wosk do ostygnięcia przed ponownym użyciem. Zgaś świecę po 4 godzinach nieprzerwanego użytkowania i zabezpiecz przed zabrudzeniem.

  • Wysokość: 8,6 cm
  • Średnica: 7,8 cm
  • Materiał: szkło, drewno, wosk roślinny
  • Waga: 394 g
  • Czas palenia: 40 godzin
  • Wyprodukowano w Hiszpanii
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Świeca zapachowa VERVERINE Le jardin de Julie

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  22-07-2020   a.

Zapach znakomity, jeden z moich ulubionych, a mam już z tej serii wiele różnych


Kategorie, w których występuje produkt:

Świece Lacrosse marki Ambientair to ponadczasowy styl i rozpoznawalny design z ciekawym efektem chromatycznym inspirowanym odcieniami natury. Lacrosse doskonale komponuje się z wystrojem wnętrza, wypełniając atmosferę wyjątkowymi zapachami.

NEWSLETTER
@