Stojak na piloty Tilt biało-szary

Kod produktu: JMETILT-WG
Dostępna ilość: 20 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 72,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Biały stojak na piloty Tilt z szarym wnętrzem, którego funkcjonalność została zainspirowana najlepiej sprzedającym się produktem marki J-me czyli starszym bratem o nazwie Cozy. Kup a będziesz miał wyjątkową dekorację pokoju telewizyjnego. Dzięki niemu uporządkujesz wszystkie piloty do otaczających Cię urządzeń elektronicznych. Umieść wszystkie piloty w jednym miejscu i zachowaj porządek na stole.

Stojak wykonany został z miłej, przyjemnej w dotyku, antypoślizgowej gumy. Uniwersalny, pochyły i zaokrąglony kształt, gwarantuje dopasowanie do większości typów pilotów. Kompaktowe rozwiązanie, idealne do wykorzystania w sypialni, kuchni, salonie czy każdym innym miejscu w domu.

  • Materiał: guma
  • Średnica: 12 cm
  • Wysokość: 13,7 cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Brytyjskie biuro projektowe J-me powstało w 2000 roku. Właścicielami i założycielami są dwaj bracia Jamie i Mark, absolwenci Central St. Martins Collage w Londynie. W swoich projektach łączą ciekawe pomysły wraz z jakością wykonania. Ich produkty charakteryzują się dużą dawką humoru i frywolnym podejściem do przedmiotów codziennego użytku.

NEWSLETTER
@