Stemple do przygotowywania ciastek

Filtruj wg producenta:

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Stempel do ciastek Lisek Birkmann

48,00 zł
produkt niedostępny

Stempel do ciastek Sowa Birkmann

48,00 zł
produkt niedostępny

Stempel do ciastek Imbryk Birkmann

26,00 zł
produkt niedostępny

Przygotowanie fantazyjnych, kruchych, domowych ciasteczek nie musi być czasochłonne i trudne – pod tym kątem amatorzy słodkich wypieków i profesjonalni cukiernicy koniecznie powinni zwrócić uwagę na praktyczne stemple do ciastek. Z ich pomocą można szybko wyciąć z ciasta odpowiedni wzór, z zachowaniem pożądanego kształtu słodkości.

U nas znajdziesz najróżniejsze propozycje stempli, nierzadko w bardzo oryginalnym kształcie. Niemałym powodzeniem cieszą się wytłoczenia inspirowane naturą, na przykład w formie sowy, jelenia, biedronki czy lisa. Klienci mogą zdecydować się zarówno na pojedyncze stemple do ciasteczek, jak i na zakup kompletu nakładek, które montuje się na drewnianych podstawach. Akcesoria są wytwarzane z silikonu o najwyższej jakości, dlatego ciasto do nich nie przywiera i z łatwością można uzyskać pożądany wzór.

Warto wyróżnić kształty o tematyce bożonarodzeniowej, w tym atrakcyjne stempelki z motywem piernikowego ludzika, śnieżynki czy choinki. Produkty są bardzo wytrzymałe i proste w użyciu, dlatego przypadną do gustu także początkującym cukiernikom.

NEWSLETTER
@