Stalowy filtr do AeroPress sRGB Barista 2.0

Kod produktu: FLA-001
CENA: 89,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Stalowy, regulowany, trzyczęściowy filtr do AeroPress, zaprojektowany przez firmę Flavin. sRGB Barista 2.0 to wyjątkowy filtr, zbudowany z trzech warstw. Każda z warstw filtra charakteryzuje się innym stopniem przepływu, a łącząc je ze sobą możemy stworzyć aż 25 różnych kombinacji.

Użycie filtra jest dziecinnie proste i daje bardzo dużo możliwości uzyskania smaku kawy.

Jako pierwsze w sitku umieszczamy filtry o grubych i średnich oczkach. Ząbki w krawędzi filtrów ułatwiają ich zamocowanie, a same filtry mogą być ustawiane pod różnym kątem względem siebie, dając w ten sposób inny stopień przepływu. Jako ostatni umieszczamy filtr o najdrobniejszych oczkach. Pomijając jeden z filtrów otrzymamy inne efekty smakowe.

Im większy przepływ, tym bardziej wyczuwalne będą owocowość i kwasowość kawy. Intensywniejsza słodycz będzie wyczuwalna przy mniejszym przepływie wody.

Użycie stalowego filtra gwarantuje pełny smak i okrągłe body naparu. Koniec z kończącymi się, jednorazowymi filtrami!

  • Materiał: stal nierdzewna

Kategorie, w których występuje produkt:

AeroPress to zaprojektowane przez Alana Adlera, proste urządzenie, które służy do zaparzania kawy. Kawa przygotowana w tak prosty sposób nie traci swojego prawdziwego smaku i aromatu. Prosty zaparzacz do kawy, zysła ogromną popularność na całym świecie. Każdy, który choć trochę interesuje się sposobami parzenia kawy i dąży uzyskania dobrego smaku, spotka się z tym urządzeniem.

NEWSLETTER
@