Stalowy filtr do AeroPress RGB Core

Kod produktu: FLA-002
CENA: 69,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

RGB Core marki Flavin to regulowany, dwuczęściowy filtr do AeroPressa wykonany ze stali nierdzewnej. Każda z warstw filtra charakteryzuje się innym stopniem przepływu, a łącząc je ze sobą możemy stworzyć 5 różnych kombinacji.

Użycie jest proste i daje wiele możliwości. Jako pierwszy w sitku umieszczamy filtr o grubych oczkach - może on być umieszczony pod różnym kątem względem sitka, co zmienia stopień przepływu. Wypustka w krawędzi filtra ułatwia jego zamocowanie. Jako drugi umieszczamy filtr drobniejszych oczkach.

Im większy przepływ, tym bardziej wyczuwalne będą owocowość i kwasowość kawy. Intensywniejsza słodycz będzie wyczuwalna przy mniejszym przepływie. 

Użycie stalowego filtra gwarantuje pełny smak i okrągłe body naparu.

  • Materiał: stal nierdzewna

Kategorie, w których występuje produkt:

AeroPress to zaprojektowane przez Alana Adlera, proste urządzenie, które służy do zaparzania kawy. Kawa przygotowana w tak prosty sposób nie traci swojego prawdziwego smaku i aromatu. Prosty zaparzacz do kawy, zysła ogromną popularność na całym świecie. Każdy, który choć trochę interesuje się sposobami parzenia kawy i dąży uzyskania dobrego smaku, spotka się z tym urządzeniem.

NEWSLETTER
@