Separator do tłuszczu OXO Good Grips

Kod produktu: 1067505V2MLNYK
Dostępna ilość: 1 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 76,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Separator do tłuszczu Good Grips amerykańskiej marki OXO, sprawi, że twoje zupy i sosy będą zdrowsze i smaczniejsze. Wykonany z tritanu - tworzywa sztucznego, odpornego na wysoką tempraturę. Wewnętrzne sito zatrzyma większe kawałki potrawy, a korek uniemożliwi przedostanie się tłuszczu przez dzióbek na zewnątrz. Na bocznej ściance naczynia umieszczona została podziałka.

Sposób użycia: przygotowywaną zupę należy przelać do naczynia przez sitko znajdujące się w zestawie, które zatrzyma drobne cząstki włoszczyzny. Pod wpływem spadającej temperatury tłuszcz będzie się gromadził na powierzchni (przed nalaniem należy koniecznie zatkać dziobek czerwonym stoperem - powietrze wypchnie z niego tłuszcz). Po wytrąceniu się tłuszczu wyjąć korek i sito, a klarowną zupę (np. rosół) przelać do drugiego naczynia.

  • Materiał: Tritan
  • Średnica: 10,5 x 19cm
  • Wysokość: 14cm
  • Pojemność: 0,5 Litra
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@