Ściągaczka do kabiny prysznicowej Concrete Menu

Kod produktu: 7700129
  opinie: 0
Dostępna ilość: 9 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 360,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Ściągaczka do kabiny prysznicowej Wiper Concrete marki Menu. Łatwa w obsłudze, utrzymaniu w czystości, pokryta silikonem i bez żadnych połączeń. Zawieszka na górze pozwala na odwieszenie jej pod prysznicem lub na małym haczyku w łazience, czym dodasz graficznego ozdobnika na jej ścianie. Kasper Rønn z Norm Architects wyjaśnia: w ściągaczce skoncentrowaliśmy się na znalezieniu takiego punktu, w którym nie było by już nic więcej co moglibyśmy dodać lub odjąć, aby uczynić ją lepszym produktem. To było wyzwanie, aby zobaczyć jak proste to może być.

Projektanci z Norm Architects stworzyli serię akcesoriów łazienkowych Bath z założenia minimalistycznych i funkcjonalnych, spełaniających nasze rzeczywiste potrzeby, jednocześnie uspokajając nasze zmysły. Z powodzeniem udało im się to w tej serii produktów, produkowanych przez markę Menu. Wszystkie niezbędne elementy zostały usunięte, pozostawiając tylko czysty wygląd i prostą funkcję. Poszczególne akcesoria mają ten sam kształt i charakterystyczną, zaokrągloną podstawę. Przyjemne w użytkowaniu produkty o skandynawskim wyglądzie wprost do Twojej łazienki.

  • Materiał: stal nierdzewna, silikon
  • Wymiary: 26 x 19 x 2,5 cm
  • Projekt: Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - Norm Architects
315,00 zł
Wysyłka do 48 godzin
360,00 zł
Wysyłka do 48 godzin

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@