Saszetka neoprenowa VW T1 różowa

Kod produktu: BR-BUNE57
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 94,90 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Różowa saszetka-kosmetyczka z neoprenu w kształcie busa VW T1. Kosmetyki, drugie śniadanie, narzędzia, wszystkie te rzeczy spokojnie można w niej przenosić. Dzięki wielu praktycznym detalom, takim jak wewnętrzne, siatkowe kieszenie, rączka do przenoszenia w kształcie deski surfingowej, haczyk do swobodnego powieszenia, izolujący neopren, czy duży suwak. Saszetka bardzo dobrze sprawdzi się w rękach sportowców, podróżników, rodziców i dzieci.

  • Materiał: neopren
  • Wymiary. 23 x 11 x 8,5 cm
94,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
94,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
94,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
94,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
94,90 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

Volkswagen Classic Collection to wyjątkowe gadżety niemieckiej marki Brisa Entertainment GmbH związane z kultowym busem VW T1 i słynnym Garbusem, samochodami pasjonującymi wielu fanów na całym świecie.

Legendarny Ogórek VW to symbol oryginalności, wolności i niezależności, który nadal fascynuje. VW Beetle jest symbolem ducha dawnych czasów zachwycającym swym niepospolitym stylem. Gadżety VW T1 i VW Beetle z pewnością wyróżnią Cię wśród innych osób swoją elegancją i renomą kojarzoną z marką Volkswagen. Produkty Volkswagen Collection to wysoka jakość, styl i prestiż.

NEWSLETTER
@