Saszetka neoprenowa VW T1 czerwona

Kod produktu: BR-BUNE51
CENA: 85,41 zł 94,90
Promocja obowiązuje do: 2018-12-31
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Wielofunkcyjna saszetka neoprenowa o kształcie legendarnego busa VW T1. Jej czerwono-biały wzór z klasycznym logiem Volkswagena zwraca na siebie uwagę. Kosmetyki, drugie śniadanie, narzędzia, wszystkie te rzeczy spokojnie można w niej przenosić. Dzięki wielu praktycznym detalom, takim jak wewnętrzne, siatkowe kieszenie, rączka do przenoszenia w kształcie deski surfingowej, haczyk do swobodnego powieszenia, izolujący neopren, czy duży suwak. Saszetka bardzo dobrze sprawdzi się w rękach sportowców, podróżników, rodziców i dzieci.

  • Materiał: neopren
  • Wymiary. 23 x 11 x 8,5 cm
85,41 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
85,41 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
85,41 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
85,41 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
85,41 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

Volkswagen Classic Collection to wyjątkowe gadżety niemieckiej marki Brisa Entertainment GmbH związane z kultowym busem VW T1 i słynnym Garbusem, samochodami pasjonującymi wielu fanów na całym świecie.

Legendarny Ogórek VW to symbol oryginalności, wolności i niezależności, który nadal fascynuje. VW Beetle jest symbolem ducha dawnych czasów zachwycającym swym niepospolitym stylem. Gadżety VW T1 i VW Beetle z pewnością wyróżnią Cię wśród innych osób swoją elegancją i renomą kojarzoną z marką Volkswagen. Produkty Volkswagen Collection to wysoka jakość, styl i prestiż.

NEWSLETTER
@