Ręczny spieniacz do mleka 1 Litr Bialetti Cappuccinatore Vetro

Kod produktu: 0004410
CENA: 105,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Ręczny spieniacz do mleka Bialetti Cappuccinatore Vetro to najprostszy sposób na przygotowanie pysznej, kremowej pianki do kawy w domu. Idealne urządzenie do przyrządzenia perfekcyjnego cappuccino.

Ubijanie mleka z jego pomocą jest niezwykle łatwe i szybkie. Wystarczy podgrzać mleko do preferowanej temperatury, ale nie ugotować, powinno mieć temperaturę około 60-65oC. Następnie podgrzane mleko ubijamy za pomocą tłoka, naciskając energicznie kilkanaście razy. Gdy już uzyskamy oczekiwany efekt, czyli aksamitną, puszystą piankę przelewamy ją bezpośrednio na zaparzoną kawę.

Spieniacz wypełniamy tylko do 1/3 wysokości, ponieważ mleko zwiększa swoją objętość.

  • Materiał: szkło, tworzywo sztuczne, metal
  • Pojemność: 1 Litr
  • Można używać w kuchence mikrofalowej

Kategorie, w których występuje produkt:

Kawiarki i zaparzacze do kawy Bialetti to synonim nadzwyczajnego designu i wieloletniej tradycji. Ekspresy typu Moka Express Bialetti są najczęściej wybieranymi kawiarkami na świecie!

Pierwsza kawiarka do kawy Bialetti wprowadziła na rynek już w 1933 roku. Niepowtarzalny smak świeżego espresso i prostota  przygotowania, zrewolucjonizowały rynek kawy i kultury picia. Bialetti zaskakuje jakością wykonania po dziś, a zaparzacze tej marki można znaleźć w 90% włoskich domów!

NEWSLETTER
@