Akcesoria kuchenne Pulltex

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Zestaw do wina Kit Security Pulltex

68,00 zł
produkt niedostępny

Etykiety do wina Pulltex 36 sztuk

52,00 zł
produkt niedostępny

Wiaderko do lodu Trium XL Pulltex

236,00 zł
produkt niedostępny

Akcesoria kuchenne Pulltex

Marka Pulltex zaczynała swoją działalność od produkcji niewielkiej gamy akcesoriów związanych z winem. Dzisiaj jest jedną z najważniejszych firm w tej branży, która poszczyć się może wieloma osiągnięciami i jedynymi w swoim rodzaju produktami.

Korkociągi Pulltex – nowatorskie rozwiązania i łatwość użycia

Dostarczane przez międzynarodowego lidera na rynku korkociągi marki Pulltex w swojej konstrukcji wykorzystują ponad 20 międzynarodowych patentów. Innowacyjnym rozwiązaniem jest m.in. podwójna, chowana dźwignia, z którą wyciągnięcie korka jest szybsze i łatwiejsze, bez ryzyka uszkadzania go. Przez ponad dwie dekady na rynku marka zrewolucjonizowała te pozornie proste narzędzia. Korkociągi kelnerskie Pulltex, ze względu na szybkie otwieranie butelki, znakomicie sprawdzają się w prestiżowych restauracjach.

Akcesoria do win Pulltex – wszystko, czego potrzeba

Marka zapewnia wszystkie narzędzia, które potrzebne są do otwarcia i podania na stół wina oraz szampana. Znaleźć tu można znakomitej jakości zestawy do otwierania musujących win, wiaderka do lodu, korki, karafki, kieliszki do alkoholu, korki do butelek,  pojemniki do chłodzenia, znaczniki na szklanki marki Pulltex, znaczniki do kieliszków. Akcesoria do wina Pulltex to funkcjonalność i nowoczesność oraz piękny design.

NEWSLETTER
@