Prosty zegar ścienny do salonu Jap-o CalleaDesign biały / jabłkowy

Kod produktu: 10-023-76
  opinie: 0
Wysyłka 14 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 522,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Prosty zegar ścienny do salonu Jap-o CalleaDesign wymiarach 38 x 38 cm. Wygląd zegara ma swoje źródła w kulturze Japonii. Symetryczne kształty oznaczeń godzin z centralnym, dużym okręgiem nawiązują do japońskiej flagi. Biały cyferblat, proste, częściowo jabłkowe oznaczenia godzin, proste wskazówki, wszystko to składa się na wyjątkowej urody, niepowtarzalny zegar, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Zegar do pomieszczeń o minimalistycznym wyposażeniu, takich, w których każdy element dekoracyjny jest doskonale przemyślany. Sprawdzi się w dużym pokoju, na korytarzu, holu czy przedpokoju. Znajdzie także swoich zwolenników w międzynarodowym biurze. Zegar pochodzi z kolekcji jesień 2017 włoskiej marki CalleaDesign.

Wysoka jakość użytych materiałów (płyta MDF i metal) oraz wykonania, gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Taki zegar to praktyczny wyznacznik czasu oraz wyjątkowy element dekoracyjny.

Zegar został zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech w manufakturze CalleaDesign. Przed opuszczeniem zakładu został dokładnie sprawdzony i przetestowany. Materiał, z którego został wykonany to włókno drzewne, które ma doskonałą jednorodność oraz jest łatwe w obróbce, i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wykończenia. Malowanie odbywa się farbami wodnymi z satynową powierzchnią.

Niemiecki mechanizm zegara jest niezawodny i cichy, zasilany baterią AA. Wskazówki wykonane są z metalu. Do zegara dołączona jest bateria AA oraz kołek rozporowy do zamocowania zegara na ścianie.

Wydłużony czas oczekiwania na realizację zamówienia spowodowany jest tym, iż producent nie ma zegarów w magazynie. Wszystkie zegary CalleaDesign produkowane są po złożeniu zamówienia.

  • Wymiary: 38 x 38 cm
  • Materiał: włókno drzewne (MDF), wskazówki metalowe
  • Zasilanie: bateria AA (w zestawie)
  • Wyprodukowany we Włoszech

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Najwyższej klasy wzornictwo prosto z Włoch. CalleaDesign – produkty znakomitej manufaktury, mające nowoczesny design i wykonane z najwyższą starannością.

NEWSLETTER
@