Półmisek ceramiczny Naturally Cooling Ceramics Magisso 28x14cm

Kod produktu: 70622
CENA: 162,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Wystawne przyjęcia, czy codzienne, domowe posiłki? Niezależnie od okazji przygotowane jedzenie zawsze wymaga odpowiedniego podania. Jeśli więc cenisz sobie elegancję połączoną z lekką nowoczesnością koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Przedstawiony półmisek został bowiem wykonany z najwyższej jakości ceramiki, która zapewnia mu solidny wygląd oraz trwałość. Praktyczny kształt prostokąta daje wiele możliwości podania różnego rodzaju przekąsek i potraw. Jest to nie tylko praktyczny, ale również luksusowy i nowoczesny produkt. Bez trudu znajdziesz dla niego wiele zastosowań w swojej kuchni. Przekonaj się jak bardzo może Ci ułatwić gotowanie oraz podanie posiłków. Musisz go mieć jak najszybciej!

Naczynia z serii Naturally Cooling Ceramics wystarczy namoczyć w zimnej wodzie przez minutę, woda wyparowując będzie chłodziła swoją zawartość przez kolejne 2-4 godziny. Dolna część naczyń została pokryta glazurą, aby wyparowująca woda nie pomoczyła stołu ani obrusa. Dodatkowo na naczyniach można napisać lub narysować kredą coś stosownego do okazji, widomość lub życzenia.

  • Wymiary: 28 x 14cm
  • Materiał: ceramika
  • Można myć w zmywarce
  • Opakowanie prezentowe: 30,7 x 16,3 x 2,5cm
  • Projekt: Simon Stevens
  • Nagroda: GIA (Global Innovation Award) for the Best Collection Design of 2014

Kategorie, w których występuje produkt:

Magisso specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań, które mają na celu ułatwić nam przygotowanie oraz podanie domowych posiłków. Każdy produkt Magisso ma w sobie coś niepowtarzalnego, rzadko spotykanego.

NEWSLETTER
@