Pokrywki na garnki

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Pokrywka na patelnię Oli Pavoni 29cm

89,00 zł
produkt na zamówienie

Szklana pokrywka na patelnię WMF 20cm

134,00 zł
produkt na zamówienie

Szklana pokrywka na patelnię WMF 28cm

179,00 zł
produkt na zamówienie

Pokrywka Quality One WMF 16cm

104,00 zł
produkt na zamówienie

Pokrywka Gourmet Plus WMF 24cm

189,00 zł
produkt na zamówienie

Różnorodne pokrywki na garnki zapewnić mogą szereg nowoczesnych rozwiązań, jakie nie zawsze dają te dostępne wraz z naczyniami do gotowania.

Pokrywki na garnki i patelnie – i pichcenie stanie się wygodniejsze

Nie każda potrawa wymaga szczelnego zamknięcia. Tak jest w przypadku wielu dań z patelni, które właściwy smak i konsystencję zyskują, gdy mogą swobodnie odparowywać. Jednak problemem nadal pozostaje pryskanie tłuszczu na kuchenkę, jak i na nas w trakcie smażenia. Osłonki na patelnie pozwalają odparować nadmiarowi wody, by dania były chrupiące, a sosy gęste. Jednocześnie zapobiegają rozbryzgom. Z kolei przykrywki na garnki dostępne są zarówno z niewielkimi otworami odprowadzającymi parę, jak i z zaworem. W takim wydaniu pozwalają kontrolować gotowanie, zapobiegają wykipieniu zawartości garnka.

Pokrywki do miksowania – świetne rozwiązanie nie tylko na ciepło

Przyrządzając zupy-kremy najczęściej przystępujemy do miksowania składników na gładki, gęsty płyn jeszcze wtedy, kiedy są one gorące. Pokrywki do miksowania mogą więc uchronić nie tylko blat przed zabrudzeniem, ale i gotującego przed oparzeniami. Przykrywka, w którą można wsunąć końcówkę blendera czy mieszadło, okaże się dużą pomocą także w czasie ubijania białek jaj lub śmietany.

NEWSLETTER
@