Pojemniki na banana, pomidorki koktajlowe, kiwi, awokado Tomorrow's Kitchen

Kod produktu: TK-48896606
CENA: 44,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Zestaw pojemników na owoce, w skład którego wchodzą:

  • pojemnik - osłonka na banana, która sprawdzi się na pikniku, w szkole lub pracy. Ochroni banana przed zgnieceniem i uszkodzeniem. W takim pojemniku, dzieci chętniej będą zabierały ze sobą banana do szkoły.
  • pojemnik na pomidorki koktajlowe lub winogrona, wyposażony w siedem zagłębień na małe pomidorki oraz zatrzask, dzięki któremu zawartość będzie bezpiecznie spoczywać na swoim miejscu.
  • pojemnik na kiwi z krajaczem, to oryginalna propozycja dla wielbicieli tego zielonego, zdrowego owocu. Owalny pojemnik z tworzywa sztucznego pozwala na bezpiecznie przenoszenie kiwi do pracy, szkoły czy na piknik. Pojemnik wyposażony jest dodatkowo w sztućce, które sprawiają, że krojenie i jedzenie kiwi stanowi samą przyjemność.
  • pojemnik na awokado, doskonale nadaje się do przechowywania w lodówce oraz przenoszenia. Sprawi, że owoc nie przejdzie obcymi zapachami, nie wyschnie i nie zostanie zapomniany na dnie lodówki.

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Tomorrow’s Kitchen to produkty idealne dla osób, które lubią gadżety i innowacje, a do tego z przyjemnością spędzają czas na gotowaniu i przyrządzaniu posiłków. W jej ofercie znajdują się przeróżne narzędzia do przechowywania, krojenia, rozdrabniania oraz rozwiązania ułatwiające organizację pracy w kuchni.

NEWSLETTER
@