Pojemniki metalowe

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Pojemnik kuchenny 2L Wesco beżowy

109,00 zł
produkt niedostępny

Pojemnik kuchenny 2L Wesco biały

109,00 zł
produkt niedostępny

Pojemnik kuchenny 2L Wesco czarny

108,00 zł
produkt niedostępny

Pojemnik kuchenny 2L Wesco czerwony

108,00 zł
produkt niedostępny

Pojemnik kuchenny 2L Wesco fioletowy

109,00 zł
produkt niedostępny

Pojemnik kuchenny 2L Wesco różowy

109,00 zł
produkt niedostępny

Pojemnik kuchenny 2L Wesco zielony

109,00 zł
produkt niedostępny

Pojemnik kuchenny 2L Wesco żółty

98,00 zł
produkt niedostępny

Pojemniki metalowe do kuchni

Pojemniki metalowe to wygodny sposób na przechowywanie półproduktów w kuchni. Używać ich można wszędzie tam, gdzie liczy się szczelność opakowania, jego higieniczność i brak dostępu światła. Różnorodny design pozwoli dobrać odpowiedni zestaw puszek do każdego pomieszczenia – nowoczesnego oraz vintage.

Do czego przydadzą się pojemniki kuchenne metalowe?

Tego rodzaju pudełka czy też kuchenne puszki metalowe doskonałe będą do różnego rodzaju sypkich produktów, które zwykle mamy w swojej kuchni – kaszy, ryżu, mąki, cukru, kakao, orzechów, nasion i płatków, jako pojemniki na makaron. Jeżeli chcemy łatwo znaleźć poszczególne składniki, możemy wybrać puszki z przeźroczystym okienkiem lub też zdecydować się na różne kolory. Wykonane z metalu pojemniki będą doskonałe również do przechowywania kawy i herbaty, które w nich długo zachowają swój intensywny aromat. Wybrać możemy cały gotowy zestaw podpisanych puszek albo skomponować własny – np. na więcej odmian suszu i ziaren oraz inne ulubione produkty i składniki. Szczelne zamknięcie, bezpieczne wykończenie i łatwość wyczyszczenia sprawiają, że to znakomity, praktyczny i bardzo wygodny wybór do przechowywania w kuchni.

Stylowe pojemniki na produkty sypkie

Bez względu na to, jakie składniki kulinarnych specjałów będą w nich przechowywane, szeroki wybór dostępnych wzorów sprawia, że pojemniki kuchenne metalowe, tak jak i szklane czy ceramiczne, dobrać można do każdego stylu, w jakim zaaranżowana jest kuchnia. Są więc urocze puszki w stylu retro, przypominające te, jakie być może miały w kuchniach nasze babcie. Są nowoczesne, proste w formie pojemniki na produkty sypkie, w srebrnej barwie nierdzewnej stali. Są wreszcie takie z ozdobnymi tłoczeniami, które pasować będą do każdego typu wnętrza, a także takie o ciekawej, oryginalnej formie. Znakomite do przechowywania wszystkiego tego, co warto mieć pod ręką i zawsze w zapasie. Pojemniki kuchenne ułatwią organizację naszego domowego zaopatrzenia. Dobrze, żeby przy okazji znakomicie prezentowały się na półce ze składnikami oraz akcesoriami do gotowania.

NEWSLETTER
@