Pojemnik obiadowy z przegródką Aladdin Bento 0,6 Litra zielony

Kod produktu: 10-01134-054
Marka: Aladdin
  opinie: 1   czytaj opinie
Dostępna ilość: 30 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 89,00 zł
ILOŚĆ: -+

Zielony pojemnik obiadowy z przegródką Aladdin Bento o pojemności 0,6 Litra. Posiada wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie, wewnątrz można umieścić dołączoną dwudzielną miseczkę, dzięki której dużą komorę podzielisz na dwie części. Izolację termiczną zapewnia wkład piankowy umieszczony pomiędzy ściankami. Pojemnik jest przystosowany do używania w kuchenkach mikrofalowych i mycia w zmywarkach (z wyjątkiem pokrywki). Szczelna pokrywka zapobiega wyciekaniu zawartości na zewnątrz. Utrzymanie temperatury posiłku do 5 godzin*.

  • Pojemność: 0,6 Litra
  • Średnica: 15,5 cm
  • Wysokość: 13,5 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne wolne od BPA, silikon

*Podana zdolność utrzymania temperatury przez produkt dotyczy pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Korzystanie z niego w jego trakcie wiąże się ze stopniową utratą początkowej temperatury. Aby zoptymalizować działanie termosów i kubków, przed włożeniem do niego właściwych produktów, należy napełnić je gorącą lub zimną wodą i na pięć minut pozostawić w szczelnym zamknięciu.

Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Pojemnik obiadowy z przegródką Aladdin Bento 0,6 Litra zielony

Dodaj opinię

Twoja ocena:  
  07-06-2020   Sebastian

Pojemnik na posiłek do pracy troszeczkę za mały. Być może bardziej pasuje dla mniejszych użytkowników ;-)


Dzięki marce Aladdin możesz nie tylko zabrać ze sobą wszędzie ulubioną przekąskę, ale również mieć ją w praktycznym, nowoczesnym opakowaniu. Aladdin to producent wysokiej klasy, nowoczesnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwiają życie.

NEWSLETTER
@