Pojemnik na cukier ekologiczny Natural Elements Kitchen Craft

Kod produktu: NESUGARBF
  opinie: 0
Dostępna ilość: 6 kpl.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 74,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Pojemnik na cukier ekologiczny Natural Elements Kitchen Craft. Kto powiedział, że sumienne stosowanie ekologicznych produktów w kuchni nie może być stylowe? Dzięki eleganckiemu, szaremu pojemnikowi na cukier możesz zachować świeży, granulowany, brązowy lub demerara cukier w ekologiczny sposób.

Ten cylindryczny pojemnik na cukier wykonany jest z mieszanki włókien bambusowych i drewna bambusowego. W przeciwieństwie do innych materiałów, bambus jest zrównoważoną, szybko rozwijającą się alternatywą. Jest również bardzo wytrzymały i biodegradowalny. Oznacza to, że jeśli pozbędziesz się go, możesz mieć pewność, że kompostuje się bez wpływu na środowisko.

Jeśli to nie wystarczy, ma również szczelną pokrywę, która zapewnia, że ​​cukier jest całkowicie świeży, suchy i wolny od grudek do następnego naparu! Wykończony w chłodnym, szarym kolorze z nadrukowanym napisem SUGAR, ten cadyk cukru z pewnością będzie siedział elegancko na blacie kuchennym!

  • Wysokość: 14,5 cm
  • Średnica: 10,5 cm
  • Materiał: włókno bambusowe, bambus - wolne od BPA, PVC, ftalanów
  • Myć ręcznie
  • Przed pierwszym użyciem należy umyć z użyciem delikatnego środka myjącego

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@