Pojemnik łazienkowy z pokrywką Menu biały

Kod produktu: 7700629
CENA: 225,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Biały pojemnik łazienkowy z pokrywką marki Menu. Stylowy, prosty i praktyczny pojemnik, który jest łatwy do czyszczenia. Przechowasz w nim biżuterię, płatki bawełniane oraz wszelkie drobiazgi, które używasz w łazience. Stalowa pokrywa ukrywa w sobie praktyczne, małe lusterko łazienkowe.

Projektanci z Norm Architects stworzyli serię akcesoriów łazienkowych Bath z założenia minimalistycznych i funkcjonalnych, spełaniających nasze rzeczywiste potrzeby, jednocześnie uspokajając nasze zmysły. Z powodzeniem udało im się to w tej serii produktów, produkowanych przez markę Menu. Wszystkie niezbędne elementy zostały usunięte, pozostawiając tylko czysty wygląd i prostą funkcję. Poszczególne akcesoria mają ten sam kształt i charakterystyczną, zaokrągloną podstawę. Przyjemne w użytkowaniu produkty o skandynawskim wyglądzie wprost do Twojej łazienki.

  • Materiał: stal nierdzewna, stal malowana proszkowo, tworzywo sztuczne
  • Wysokość: 11 cm
  • Średnica: 8,5 cm
  • Projekt: Jonas Bjerre-Poulsen i Kasper Rønn - Norm Architects
315,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
855,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
225,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
540,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
360,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
360,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

Menu stworzyło piękną kolekcję wyposażenia jadalni i salonu. Znajdziesz tutaj piękne kubki termiczne, karafki w różnych stylach oraz młynki do przypraw. Pełno tutaj ciekawych rozwiązań, takich jak podstawki pod gorące naczynia, zdobione talerze, czy nowoczesne cooler’y do chłodzenia wina. 

NEWSLETTER
@