Podstawka stalowa pod książkę kucharską lub tablet Signature Robert Welch

Kod produktu: SIGBR2347V
  opinie: 1   czytaj opinie

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą w kategorii Pozostałe przybory kuchenne

Opis produktu

Podstawka stalowa pod książkę kucharską lub tablet Signature Robert Welch. Praktyczne rozwiązanie do obsługi wielu rozmiarów książek i tabletów. Ustaw podpórkę pionowo, aby pomieścić książkę kucharską i poziomo, aby stworzyć bezpieczną podstawę dla tabletu o dowolnym rozmiarze. Dołączono do niej dwa silne, okrągłe magnesy, z logo producenta, któe pomogą Ci przytrzymać na miejscu kartkę z przepisem.

Podstawka ma silikonowe nóżki, które zapobiegają przesuwaniu i zapewniają bezpieczne użytkowanie. Produkt, dzięki estetycznemu opakowaniu, idealnie nadaje się na prezent na nowe mieszkanie. Jest łatwa do złożenia i zdemontowania oraz kompaktowa do przechowywania.

Część kolekcji kuchennej Signature, która zawiera noże kuchenne, nożyczki, przybory kuchenne, akcesoria kuchenne, naczynia kuchenne i tekstylia.

Otrzymane nagrody:

Excellence in Housewares Awards

Założona w 2000 r. nagroda "Excellence in Housewares Awards" została przyjęta przez branżę i uznana za "The Oscars" dla akcesoriów domowych. Nagroda ta wyróżnia sprzedawców za ich doskonałość w handlu detalicznym, a także dostawców za innowacyjność i jakość usług. Zgłoszenia są oceniane przez panel ekspertów branżowych, a nagrody wręczane są podczas uroczystej gali w hotelu Lancaster.

Good Design Award

Założony w Chicago w 1950 roku, GOOD DESIGN pozostaje najstarszym i najbardziej uznanym programem do doskonałości wzorniczej na całym świecie. Muzeum w Chicago otrzymuje zgłoszenia od kilku tysięcy czołowych, światowych producentów oraz firm projektujących wzornictwo przemysłowe i graficzne, a zgłoszenia są oceniane przez panel ekspertów.

W październiku 2014 r. Jury spotkało się w Nowym Jorku i Los Angeles oraz wybrało ponad 700 projektów produktów i grafik z ponad 36 krajów zasługujących na nagrodę GOOD DESIGN™ za ich doskonałość wzorniczą.

  • Wysokość: 21 cm
  • Szerokość: 28 cm
  • Głębokość: 10,5 cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, tworzywo sztuczne ABS

NEWSLETTER
@