Pipeta do sosów i marynat Mastrad czarna

Kod produktu: MA-F13901
CENA: 62,91 zł 69,90
Promocja obowiązuje do: 2018-12-31
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Pipeta do sosów i marynat to bardzo praktyczne rozwiązanie. Niezwykle funkcjonalne, ma wiele możliwości zastosowania, przy przyrządzaniu smakowitych potraw: idealna do ściągania sosu z pieczeniowego z mięsa lub marynaty – można dzięki temu polewać potrawę w czasie pieczenia, by mięso nie było zbyt suche,
dodatkowo może być wykorzystana do ścigania nadmiaru tłuszczu np. z zupy lub szumowin. Dzięki temu, że pipetę możesz odstawić na blat w pozycji pionowej, nie będzie ryzyka zabrudzenia jego powierzchni. Poza tym takie ustawienie pozwoli oddzielić tłuszcz od sosu. Odpowiedni projekt pozwala też na perfekcyjne kontrolowanie ilości sosu czy marynaty, który nabierzesz do pipety. Całość jest bardzo solidna, wykonana z materiałów odpornych na zużycie.

  • Materiał: tworzywo sztuczne, silikon
  • Wymiary całkowite: 6,5 x 6,5 x 30cm
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@