Pieprz biały Sikara z Madagaskaru do młynka Zanzibar Peugeot

Kod produktu: PG-32739-1
Dostępna ilość: 12 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 26,10 zł 29,00
Promocja obowiązuje do: 2019-03-26
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Pieprz biały Sikara z Madagaskaru do młynka Zanzibar Peugeot. Pieprz o wspaniałym świeżym smaku, zebrany na Madagaskarze, z nutami roślinnymi, warzywnymi i mentolowymi. Jest idealny do białych mięs (cielęciny), białej ryby, warzyw gotowanych na parze lub z grilla, szparagów i deserów na bazie owoców (pomarańcza lub gruszka).

Biały pieprz nie jest powszechny na Madagaskarze, który specjalizuje się w zielonym pieprzu. Biały pieprz otrzymuje się z ziarniaków, które są zbierane, gdy są w pełni dojrzałe. Można to rozpoznać, gdy po prostu zmieniają kolor na czerwony. Po zebraniu, są umieszczane w wodzie na kilka godzin, aby usunąć zewnętrzny materiał, pozostawiając tylko wnętrza. Następnie suszy się je, aż uzyskają piękny, kremowy kolor.

Ten pieprz jest wspaniały, bez mniej przyjemnych nut zwierzęcych, które czasem można znaleźć w innych, białych pieprzach. Biały pieprz Sikara ma wspaniały świeży smak, z nutami roślinnymi i kwiatowymi, z dominującą nutą mentolową.

  • Zawartość: pieprz biały Sikara
  • Ilość: 20g

Kategorie, w których występuje produkt:

Peugeot to znane na całym świecie stalowe mechanizmy do mielenia przypraw, wykonane z najwyższą precyzją. Używane są w najlepszych restauracjach i przez najlepszych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@