Patelnie BAF

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Wytrzymałe, łatwe w użytkowaniu patelnie do smażenia niemieckiej marki BAF to znakomity wybór dla profesjonalnych kucharzy, jak i do domowej kuchni.

Patelnie grillowe marki BAF – doskonałe do użytkowania w domu

Coraz częściej w domach instalowane są kuchnie indykcyjne. Patelnie grillowe marki BAF pozwolą przygotować smaczne potrawy jak z prawdziwego grilla bez użycia ognia. Grube dno z ręcznie odlewanego aluminium specjalnie przystosowane do tego celu oraz kilkuwarstwowa nieprzywierająca powłoka zapewniają doskonałe przewodzenie i akumulację ciepła. Mięso, ryba czy warzywa będą nieprzypalone, delikatne i soczyste. Także patelnie do naleśników BAF nadają się na każdą kuchenkę.

Patelnie głębokie czy klasyczne?

Firma BAF ma w swojej ofercie najróżniejszego typu patelnie, a także garnki. Oprócz uniwersalnej patelni i rondla, wybierając wyposażenie domowej kuchni, warto zaopatrzyć się także w patelnie głębokie. Jest to sposób na szybkie przyrządzenie dania z wielu składników dla całej rodziny. Klopsiki w sosie z dodatkami, danie na bazie ziemniaków czy ratatouille – w takim naczyniu przyrządzisz je naprawdę szybko. Pokrywki do patelni od tego samego producenta będą równie trwałe, a dokładne ich przyleganie zapewni oszczędność energii.

NEWSLETTER
@