Patelnia żeliwna grillowa okrągła Kitchen Craft

Kod produktu: KCCIRD
Dostępna ilość: 24 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 106,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Okrągła patelnia żeliwna grillowa to niezbędne narzędzie w walce o dobrą sylwetką. Wygodna, poręczna i trwała patelnia. Na jej powierzchni można zdrowo przyrządzać potrawy z użyciem mniejszej ilości tłuszczu. W ten sposób przygotowana żywność nabiera wspaniałego aromatu, a podana na talerzu ma smakowite grillowe ślady przypieczenia. Patelnia posiada dwa dziubki na bocznych ściankach, umożliwiające szybkie usuwanie zebranego z potrawy tłuszczu. Żeliwo bardzo długo utrzymuje ciepło, co – po nagrzaniu – pozwala na mniejsze zużycie energii, a potrawy serwowane na stół pozostają długo gorące. Patelni można używać na wszystkich rodzajach kuchenek (także na indukcyjnych) oraz w piekarnikach do 200oC.

Patelnię należy myć ręcznie ciepłą wodą przy użyciu zmywaka lub szczotki. Po umyciu naczynie należy wytrzeć do sucha, a nastepnie delikatnie natrzeć olejem. Sposób konserwacji umieszczony jest na nalepce dołączonej do patelni

  • Materiał: żeliwo
  • Średnica: 24 cm

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@