Patelnia O'plancha Combo Mastrad

Kod produktu: MA-F63580
Dostępna ilość: 4 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 521,91 zł 579,90
Promocja obowiązuje do: 2018-12-31
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Patelnia z pokrywką O'plancha Combo firmy Mastrad to zestaw składający się z patelni ze stali nierdzewnej oraz pokrywy z wkręcanym termometrem. Zestaw umożliwia gotowanie na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na kuchniach indukcyjnych. Taka patelnia to połącznie grilla z piekarnikiem. Można w nim przyrządzić mięso, ryby, warzywa, owoce morza a nawet mini pizze i desery!

W skład zestawu O'Plancha Mastrad Combo wchodzi:

  • ruszt grillowy (w dwóch częściach) do pieczenia;
  • pipeta do zbierania i podlewania sosem przygotowywanych potraw;
  • para małych rękawic kuchennych.

Combo O'Plancha to nowy sposób gotowania. W zależności od Twoich potrzeb, możesz zdecydować się na przygotowanie potraw z mocno rozgrzanej patelni a'la japońskie teppanyaki co pozwoli zachować większą wartość odżywczą, a warzywa nie stracą jędrności i chrupkości, lub można używać Combo O'Plancha jako mini piekarnika do dopieczenia przyrządzanego mięsa lub ryby, do pieczenia pizzy lub czekoladowego ciasta.

Pokrywa patelni chroni Ciebie i Twoją kuchenkę przed pryskającym tłuszczem podczas przyrządzania potraw oraz utrzymuje temperaturę potrawy przed podaniem na stół, jest przegubowa i może pozostawać w położeniu otwartym, a zamontowany w niej termometr umożliwia kontrolę temperatury gotowania do 300°C.

Unikalna, opatentowana konstrukcja ze stali nierdzewnej Combo O'Plancha Mastrad zapewnia maksimum powierzchni do gotowania bez ograniczających krawędzi, co pozwala uniknąć rozpraszania ciepła i uzyskać lepszy dostęp do większej powierzchni roboczej. Kanał na obwodzie pozwoli Ci odzyskać nadmiar wypływających soków z potrawy, które można ponownie wykorzystać do podlewania np. przyrządzanego mięsa, zbierając je załączoną pipetą.

Zaleca się przed pierwszym użyciem lekko przetrzeć naoliwionym ręcznikiem powierzchnię roboczą a następnie spłukać gorącą wodą . Czynność tą należy powtarzać od czasu do czasu. Nie należy używać na kuchniach indukcyjnych funkcji booster, ani maksymalnej mocy. Zaleca się rozgrzewać i używać patelni na niskich i średnich zakresach mocy kuchenek, używanie zbyt wysokich temperatur spowoduje odbarwienie się powierzchni. Patelnia bardzo szybko się nagrzewa.

Trójwarstwowe dno o grubości 8mm z aluminiowym rdzeniem gwarantuje szybkie gotowanie i doskonałe równomierne rozprowadzanie ciepła podczas gotowania.

Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym ma kuchenki indukcyjne. Można myć w zmywarce po uprzednim demontażu termometru, jednak zaleca się mycie ręczne.

  • Średnica patelni: 32cm
  • Materiał: stal nierdzewna 18/10, aluminium
  • Wymiary brutto: szerokość 15cm, wysokość 32,5cm, długość 33cm
  • Waga brutto: 3,609kg

Kategorie, w których występuje produkt:

Marka Mastrad powstała w 1994 roku. Od początku jej celem było tworzenie rozwiązań koncepcyjnych dla zastosowań kulinarnych, a dewizą sztuka użytkowa. Poczynając od stalowego mydła Deos, a kończąc na rękawicach kuchennych Orka, produkty tej firmy cieszą się uznaniem na całym świecie zarówno wśród użytkowników domowych jak i profesjonalnych szefów kuchni.

NEWSLETTER
@