Patelnia głęboka z pokrywą 24 cm GreenPan Melbourne

Kod produktu: CW002267-004
CENA: 350,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Aluminiowa patelnia głęboka z pokrywą 24 cm GreenPan Melbourne zapewniająca równomierne rozchodzenie się ciepła. Wyposażona w nitowaną rączkę, wykonaną ze stali nierdzewnej, pokrytą silikonem, ergonomiczna, wygodna, nieprzewodząca ciepła. Dno patelni z aluminium w technologii Magneto, nasyconego cząsteczkami ferromagnetycznymi, dzięki którym zjawisko indukcji jest możliwe - i patelnia nagrzewa się mimo nieobecności stali. Dodatkowo dno patelni jest uszlachetnione rozproszonymi cząsteczkami miedzi. Wytworzone ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a dno patelni jest znacznie mniej podatne na deformacje. Powłoka Thermolon™ - zawiera w swym składzie diamenty. Antyprzywieralna, dobrze rozprowadzająca i utrzymująca ciepło, łatwa do czyszczenia, super wytrzymała. Dzięki niej można i należy używać patelni na małym i średnim ogniu. Wykorzystane do produkcji powłoki diamenty (klasy przemysłowej), zwiększają jej wytrzymałość i przewodnictwo ciepła. Diament posiada 4-krotnie większe przewodnictwo cieplne niż miedź, jest materiałem niewchodzącym w reakcje chemiczne, ma naturalne właściwości antyprzywieralne i jest najtwardszym materiałem znanym człowiekowi. Krawędź wyprofilowana w taki sposób, aby łatwo było wylewać np. sos, bez kapania. Patelnia posiada przezroczystą pokrywkę z bakelitową rączką.

Patelnie GreenPan zdrowe i przyjazne środowisku!

 • Materiał: aluminium, stal nierdzewna, szkło, silikon - wolne od PFOA, ołowiu, kadmu
 • Średnica: 24 cm
 • Pojemność: 3,1 Litra
 • Można używać na wszystkich rodzajach kuchenek - także indukcyjnych
 • Można używać w piekarniku do 200oC
 • Można myć w zmywarce ale zalecane jest mycie ręczne

Instrukcja użytkowania i konserwacji:

 1. Używać tylko małego bądź średniego poziomu ognia bądź mocy. Zbyt wysoka temperatura może zaszkodzić powierzchni patelni i zmienić jej właściwości. Opatentowana powłoka Thermolon doskonale i równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni patelni i długo je utrzymuje.
 2. Zaleca się używanie niewielkich ilości tłuszczu do smażenia. Nie używać oleju z oliwek i tłuszczu w sprayu. Może to spowodować wytworzenie cienkiej zwęglonej warstwy na nieprzywieralnej powłoce patelni.
 3. Nigdy nie zostawiać pustej patelni na palniku.
 4. Nie używać metalowych narzędzi. Należy stosować przyrządy wykonane z drewna, silikonu, bądź specjalnego tworzywa sztucznego.
 5. Nie przecinać potraw na patelni.
 6. Nie narażać patelni na gwałtowne zmiany temperatury. Po użyciu pozostawić patelnię do ostygnięcia, a następnie umyć w ciepłej wodzie z dodatkiem środka myjącego za pomocą gąbki lub szmatki. Osuszyć i patelnia będzie jak nowa.
 7. Nie stosować ostrych zmywaków.
 8. Przechowując patenie jedna w drugiej zawsze stosować między mini przekładki (papierowe, filcowe etc.) aby uniknąć mechanicznego uszkodzenia powłoki.
 9. Niewielkie powierzchniowe wgniecenia bądź przebarwienia powłoki, jakie powstają w trakcie użytkowania, nie mają wpływu na użytkowanie patelni.
179,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
242,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
212,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
266,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

GreenPan to belgijska firma, która zrewolucjonizowała rynek sprzętów kuchennych.

Powstała w 2007 roku i w ciągu zaledwie czerech lat odniosła ogromny sukces na całym świecie. Dziś jest już obecna na 6 kontynentach, w ponad 70 krajach. Do dziś sprzedano ok. 6 mln. garnków i patelni.

NEWSLETTER
@