Patelnia 24 cm Moneta Greystone, indukcja

Kod produktu: 0000070124
  opinie: 0
CENA: 135,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Patelnia 24 cm Moneta z kolekcji Greystone. Doskonała do smażenia w niewielkiej ilości tłuszczu. Aluminiowa patelnia, pokryta opatentowaną, nieprzywieralną powłoką Artech® Stone, która swoim wyglądem przypomina kamień. Wysokiej jakości patelnia, niezwykle wytrzymała na uszkodzenia, trwała i bardzo odporna na ścieranie. Wyposażona w ergonomiczny, wygodny, bakelitowy uchwyt. Może być użytkowana na kuchenkach: ceramicznej, gazowej, elektrycznej i indukcyjnej oraz w piekarniku do temperatury max. 140°C.

  • Średnica: 24 cm
  • Materiał: aluminium, bakelit
  • Powłoka nieprzywieralna Artech® Stone
  • Powłoka zewnętrzna: lakier silikonowy
  • Można myć w zmywarce
  • Wyprodukowana we Włoszech

Greystone to seria naczyń kuchennych produkowanych we Włoszech przez markę Moneta. Wyjątkowo mocne patelnie, które mają zdolność do znoszenia naszych złych nawyków podczas smażenia. Naczynia są tak zaprojektowane, aby wytrzymały najtrudniejsze testy, zapewniając przy tym niezawodne gotowanie, a jedocześnie będą ekologiczne. Rozwiązanie Energy-Save, zapobiega niepotrzebnej dyspersji ciepła. Patelnie Greystone są idealne do niskotłuszczowego gotowania, szybiego pieczenia i przygotowywania sosów. ArtechStone gwarantuje najwyższe standardy wytrzymałości pod względem odporności na ścieranie i korozję.

Wyprodukowane z grubego, aluminiowego korpusu i stalowej, ferromagnetycznej podstawy, która umożliwia użytkowanie na kuchenkach indukcyjnych. Trójwarstwowa powłoka nieprzywieralna, wzmocniona została cząstkami mineralnymi, opracowanymi w laboratoriach Moneta.

Patelnie Greystone Moneta mają idealną grubość i są wykonane z najwyższej jakości materiałów sprawdzających się na wszystkich rodzajach kuchenek. Ich konstrukcja pozwala na ograniczenie energii nawet o 40% w stosunku do innych patelni, przy jednoczesnej oszczedności na masie o 20%.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Włoskie patelnie Moneta to najwyższa jakość i najlepsze technologie od 1875 roku. Autentyczna produkcja Made in Italy utwierdza wysoką jakość naczyń i materiałów, z których są produkowane.

NEWSLETTER
@