Osłona na patelnię multifunkcyjna Grill and Cook Moha

Kod produktu: MO-82093
CENA: 159,90 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Osłona na patelnię multifunkcyjna z serii Grill and Cook marki Moha. Dzięki niej smażenie przestanie być przykrą czynnością, która powoduje, że tłuszcz pryska po całej kuchni. Na dodatek pokrywka zamienia patelnię w grill i daje możliwość kontroli podczas smażenia potrawy na każdym etapie jej przygotowywania. Osłona spełnia trzy funkcje:

  1. grill i smażenie
  2. kontrola stopnia przygotowania dania
  3. pełna pokrywa

Osłona składa się z dwóch części: dolna, większa wykonana jest z metalu pokrytego aluminium; górna, czarna - z poliamidu z włóknami szklanymi. Całość jest odporna na wysokie temperatury, tłuszcz i parę wodną. Każda z części ma otwory w kształcie klinów. Przesuwając górną część pokrywy można regulować stopień rozchylenia otworów. Minimalne pozwoli wydobywać się parze, co zapobiegnie przerwaniu smażenia. Z kolei całkowite zamknięcie zamienia osłonę w typową pokrywkę. Całkowite przekręcenie i rozwarcie otworów pozwala swobodnie zajrzeć do smażącej lub gotującej się potrawy, bez konieczności zdejmowania pokrywki.
Materiały, z których została wykonana osłona pozwalają korzystać z niej nawet przy bardzo rozgrzanej patelni lub woku. Osłona może być również wykorzystywana w piekarniku rozgrzanym do maksymalnej temperatury - 220oC.

  • Średnica: 31cm
  • Pasuje do patelni i garnków o średnicy do 30cm
  • Materiał: poliamid z włóknem szklanym, aluminiowany
  • Można myć w zmywarce

Kategorie, w których występuje produkt:

Szwajcarska marka Moha od ponad 25 lat ułatwia nam odkrywać sztukę przygotowywania potraw. Moha stworzyła wiele, w większości opatentowanych, innowacyjnych akcesoriów kuchennych i barmańskich, które są sprzedawane na całym świecie.

NEWSLETTER
@