Okrągły dozownik do oliwy i octu 2w1 Kitchen Craft 350/70ml

Kod produktu: WFITCRUET
  opinie: 0
CENA: 71,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Okrągły dozownik do oliwy i octu 2w1 Kitchen Craft o pojemności 350 i 70ml.

Doprawianie oliwą z oliwek i octem winnym zdecydowanie poprawia smak wielu ulubionych potraw, dodaje im nowego charakteru i wyrazistości. Oliwa i ocet razem? Znakomity pomysł.

Podwójny, kulisty dozownik do oliwy i octu marki Kitchen Craft to bardzo efektowny sposób na przechowywanie domowych przypraw. Wykonany został z ręcznie dmuchanego szkła. Posiada wewnętrzny zbiornik o pojemności 70 ml, co pozwala na jednoczesne przechowywanie obu płynnych dodatków. Napełnianie i korzystanie z dozownika odbywa się za pomocą wygodnych dwóch otworów. Dzięki nim czynność ta staje się bardzo prosta, przyjemna i higieniczna.

Dozownik do oliwy i octu Kitchen Craft został wyposażony w dwie, wykonane z drewna korkowego zatyczki, które chronią przed rozlaniem i zwietrzeniem. Może być myty w zmywarce, po wcześniejszym wyjęciu korkowych zatyczek. Produkt po nalaniu obu płynów tworzy ciekawy wzór. Sam w sobie jest wówczas niezwykle dekoracyjny i oryginalny. Taki zestaw to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością.

  • Pojemność: 350 + 70ml
  • Materiał: szkło, korek
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Okrągły dozownik do oliwy i octu 2w1 Kitchen Craft 350/70ml

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@