Obieraczki do warzyw i owoców 3 sztuki OXO Good Grips

Kod produktu: 1137680V1MLNYK
CENA: 89,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Obieraczki do warzyw i owoców marki OXO z serii Good Grips. Wyposażone w antypoślizgowe rękojeści, miękkie i przyjemne w dotyku, które mają uszka umożliwiające ich powierzenie. Ostrza wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Obieraczki można myć w zmywarce. W skład zestawu wchodzą:

  1. obieraczka obrotowa (zielona) - do miękkich skórek, cienkich i grubych. Wyposażona w wypustkę - nożyk do wykrawania oczek. Długość: 18cm; szerokość: 2,5cm.
  2. obieraczka ząbkowane ostrze (czerwoma) - do trudnych skórek np. brzoskwiń, pomidorów, cukinii. Wyposażona w wypustkę - nożyk do wykrawania oczek. Długość: 18cm; szerokość: 2,5cm.
  3. obieraczka julienne (pomarańczowa) - pokroi na równe paseczki warzywa i owoce. Wyposażona w zabezpieczenie przed skaleczeniem np. podczas wyjmowania z szuflady. Szerokość: 6,5cm; długość: 14,5cm.

Kategorie, w których występuje produkt:

Amerykańska firma OXO powstała w odpowiedzi na kilka prostych pytań. Dlaczego narzędzia kuchenne nie są przyjazne dla dłoni? Dlaczego nie ma idealnie wygodnych narzędzi, z których da się korzystać z przyjemnością? Po badaniach i opracowaniu setek modeli i wariantów, w roku 1990 na rynek amerykański wypuszczono pierwszą serię piętnastu narzędzi kuchennych OXO Good Grips.

NEWSLETTER
@