Akcesoria do kuchni Nuance Denmark

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Dzbanek stalowy 1,7L Nuance czarny

377,00 zł
produkt niedostępny

Sztućce do sera Nuance

165,00 zł
produkt niedostępny

Nuance Denmark – minimalizm w szlachetnym wydaniu

W kierunku Danii ostatnio spogląda się w poszukiwaniu sposobu na szczęście, inspirację do niego czerpiąc od jednego z najbardziej zadowolonych narodów. Od dekad natomiast uznanie projektantów i architektów budzi duński design – prosty, wręcz surowy, a jednocześnie wyrafinowany. Gadżety do kuchni marki Nuance Denmark sytuuje się na styku tych dwóch światów, oferując piękne przybory kuchenne, sztućce i zastawę.

Akcesoria do salonu marki Nuance Denmark

W produktach Nuance Denmark ważny jest wygląd oraz najlepsze materiały, które gwarantują ich trwałość. Akcesoria do domu tej marki tworzone są przy współpracy z czołowymi artystami zajmującymi się tworzeniem przedmiotów użytkowych. W długą tradycję skandynawskiego designu wpisane jest łączenie piękna z użytecznością oraz wygodą.

Akcesoria kuchenne Nuance Denmark

W projektach tej marki jest wszystko, czego oczekuje się od tego właśnie stylu. Wykorzystane są naturalne materiały: drewno, marmur, ceramika, doskonała stal, wysokiej jakości tworzywo tam, gdzie jest niezbędne, ograniczona paleta kolorów. Poza odcieniami drewna i metalu występuje tylko biel, czerń i szarość. Akcesoria do kuchni urządzonej dość eklektycznie wprowadzą harmonię, a do neutralnej wyraźny rys skandynawskiego stylu.

NEWSLETTER
@