Akcesoria do kuchni Nuance Denmark

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do
Widok:  
 

Dzbanek stalowy 1,7L Nuance czarny

377,00 zł
produkt niedostępny

Sztućce do sera Nuance

165,00 zł
produkt niedostępny

Misa stalowa do serwowania Nuance

236,00 zł
produkt niedostępny

Widelczyki do przekąsek Nuance

144,00 zł
produkt niedostępny

Krajalnica do sera Cheesebox Nuance

218,00 zł
produkt niedostępny

Wyciskacz do cytrusów Nuance

90,00 zł
produkt niedostępny

Nuance Denmark – minimalizm w szlachetnym wydaniu

W kierunku Danii ostatnio spogląda się w poszukiwaniu sposobu na szczęście, inspirację do niego czerpiąc od jednego z najbardziej zadowolonych narodów. Od dekad natomiast uznanie projektantów i architektów budzi duński design – prosty, wręcz surowy, a jednocześnie wyrafinowany. Gadżety do kuchni marki Nuance Denmark sytuuje się na styku tych dwóch światów, oferując piękne przybory kuchenne, sztućce i zastawę.

Akcesoria do salonu marki Nuance Denmark

W produktach Nuance Denmark ważny jest wygląd oraz najlepsze materiały, które gwarantują ich trwałość. Akcesoria do domu tej marki tworzone są przy współpracy z czołowymi artystami zajmującymi się tworzeniem przedmiotów użytkowych. W długą tradycję skandynawskiego designu wpisane jest łączenie piękna z użytecznością oraz wygodą.

Akcesoria kuchenne Nuance Denmark

W projektach tej marki jest wszystko, czego oczekuje się od tego właśnie stylu. Wykorzystane są naturalne materiały: drewno, marmur, ceramika, doskonała stal, wysokiej jakości tworzywo tam, gdzie jest niezbędne, ograniczona paleta kolorów. Poza odcieniami drewna i metalu występuje tylko biel, czerń i szarość. Akcesoria do kuchni urządzonej dość eklektycznie wprowadzą harmonię, a do neutralnej wyraźny rys skandynawskiego stylu.

NEWSLETTER
@