Nożyce do siekania ziół i wyciskacz do cytryny

Kod produktu: 3401100V05U008KCHERB
  opinie: 0
CENA: 70,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny

Nożyce do siekania ziół i wyciskacz do cytryny. Zestaw w dobrej cenie, dzięki któremy łatwiej będzie Ci przygotować sałatkę.

Nożyczki do siekania ziół marki Kitchen Craft wyposażone w pięć równoległych ostrzy ze stali nierdzewnej. Ostrze o takiej konstrukcji pozwala błyskawicznie i bez wysiłku posiekać szczypiorek, pietruszkę i inne świeże zioła. Do nożyczek dołączony jest przydatny ochronny futerał w zielonym kolorze. Można myć w zmywarce.

  • Materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
  • Długość: 19 cm

Silikonowy wyciskacz do cytryn marki Lekue to świetny sposób na wyciskanie bez pryskania i pestek. Wystarczy przekroić cytrynę na pół, włożyć i ścisnąć. Jeżeli nie wyciśniemy całego soku, możemy zatkać dziobek i schować cytrynę do lodówki z wyciskaczem, który wykonany jest z silikonu i nie pozwala rozwijać się bakteriom.

  • Wysokość: 6,3 cm
  • Materiał: silikon platinum
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Nożyce do siekania ziół i wyciskacz do cytryny

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kitchen Craft to marka, która w szczególny sposób pragnie zadbać o Ciebie i Twoją kuchnię. W ofercie tego producenta odnajdziesz wszelkie najważniejsze elementy kuchennego wyposażenia. Dzięki Kitchen Craft nie tylko zdobędziesz praktyczne przedmioty, które ułatwią Ci gotowanie i pieczenie.

NEWSLETTER
@