Noże kuchenne zestaw Elevate Joseph Joseph

Kod produktu: 10086
Dostępna ilość: 30 kpl.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 169,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Zestaw noży kuchennych Elevate marki Joseph Joseph. Z uwagi na ich walory użytkowe oraz opakowanie prezentowe mogą stanowić trafiony pomysł na prezent, np. na nowe mieszkanie. W skład zestawu wchodzą:

  • nóż szefa kuchni z szerokim ostrzem w podstawie wykonanym ze stali nierdzewnej z silikonową powłoką, która zapobiega przywieraniu krojonych produktów. Uniwersalny nóż, przeznaczony do codziennych prac w kuchni, krojenia, siekania czy szatkowania. Długość noża: 28,5cm; długość ostrza: 15cm.
  • kuchenny nóż ząbkowany. Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej z silikonową powłoką, która zapobiega przywieraniu krojonych miękkich warzyw oraz owoców. Długość noża: 22cm; długość ostrza: 10,5cm.
  • kuchenny nóż krótki przeznaczony do obierania warzyw i owoców. Długość noża: 19,5cm; długość ostrza: 8,3cm.

Noże wyposażone są w ergonomiczną rękojeść wykonaną z tworzywa sztucznego. Odpowiednio wyprofilowana podpórka w rękojeści utrzymuje ostrza noży tuż nad powierzchnią blatu. W komplecie z nożami znajduje się etui zabezpieczające ostrza przed tępieniem i ułatwiające ich przechowywanie. Noże kuchenne Elevate należy myć ręcznie.

  • Materiał: stal, tworzywo sztuczne, silikon
  • Kolor noży: grafitowy+ kolorowe dodatki
  • Projekt: Derek Roberts

Kategorie, w których występuje produkt:

Joseph Joseph to firma założona w 2002 roku przez angielskich projektantów, braci: Antony'ego i Richarda Joseph. Skupiają oni wokół siebie utalentowany zespół, który w londyńskim studiu projektuje m.in. podstawki i deski do krojenia, pojemniki na żywność, podkładki ze szkła hartowanego i inne akcesoria do kuchni i jadalni.

NEWSLETTER
@