Noże ceramiczne Kyocera Gen - do owoców, uniwersalny, Santoku

Kod produktu: ALE028126
  opinie: 0
CENA: 465,00 zł
Produkt niedostępny
Skontaktuj się w celu
ustalenia terminu dostawy
info@galerialimonka.pl
tel. 515 516 530
Opis produktu

Noże ceramiczne Kyocera Gen - do owoców, uniwersalny, Santoku. Kompletny zestaw, dzięki któremu poczujesz się jak mistrz kuchenny. W zestawie otrzymujesz trzy podstawowe noże kuchenne, którymi przygotujesz większość potraw. Niezbędne w kuchni noże kuchenne dostępne w atrakcyjnym cenowo zestawie:

  1. Nóż do krojenia owoców Kyocera gen o długość ostrza: 7,5 cm (długość noża: 19,5 cm)
  2. Nóż uniwersalny Kyocera Gen o długości ostrza: 11 cm (długość noża: 22,5 cm)
  3. Nóż Santoku Kyocera Gen o długości ostrza: 14 cm (długość noża: 23 cm)
  • Materiał: wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (Z206); tworzywo sztuczne ABS
  • Myć ręcznie

Dzięki ceramicznemu ostrzu wszystkie krojone produkty, zwłaszcza warzywa i owoce, pozostają pełne witamin i oryginalnego smaku - inaczej jak to jest w przypadku ostrza stalowego, gdzie część warzyw zmienia smak i kolor, np. sałata ciemnieje.


Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kyocera Corporation to jedna z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek kuchenne noże ceramiczne i należy do największych producentów tego typu noży na świecie. Legendarna japońska marka opracowuje własne zaawansowane materiały ceramiczne, wytwarzane na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2) oraz węglika cyrkonu (ZrC) o wysokim stopniu gęstości i czystości.

NEWSLETTER
@