Nóż szefa kuchni Pure Black Stelton 24 cm

Kod produktu: x-120-2
CENA: 337,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Nóż szefa kuchni Pure Black marki Stelton o długości 24 cm. Funkcjonalny nóż kuchenny i stylowym wyglądzie o szerokim przeznaczeniu - cięcie mięs, warzyw, siekanie - czyli nadaje się do wszystkich zajęć szefa kuchni.

Elegancka seria noży kuchennych marki Stelton przeznaczonych dla odważnych kucharzy. Czyste, czarne noże kuchenne są odkuwane z jednego kawałka stali nierdzewnej, dzięki czemu przejście uchwytu w ostrze noża jest płynne. Prosta konstrukcja i specjalna, czarna powłoka sprawiają, że noże Pure Black są bardzo higieniczne i łatwe do mycia. Jednocześnie, matowa, czarna powłoka, zapewnia doskonały chwyt i sprawia, że używanie takiego noża to duża przyjemność w kuchni, szczególnie dla tych, którzy doceniają używane akcesoria kuchenne i chcą je mieć jak najlepsze.

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów noży z tej serii oraz praktyczną listwę magnetyczną na noże kuchenne.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Twardość ostrza: HR55-56
  • Długość: 23,7 cm
  • Nagroda: Excellence in Product Design Award at New York International Gift Fair 2011 - Formland Design Award 2011
  • Projekt: HolmbäckNordentoft

Kategorie, w których występuje produkt:

Duńska marka Stelton to praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza.

NEWSLETTER
@