Nóż - łopatka do sera Monaco+ Boska Edycja Specjalna

Kod produktu: BO-307084
Marka: Boska
Dostępna ilość: 25 szt.
Wysyłka do 48 godzin
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
Koszty wysyłki - zobacz szczegóły
CENA: 114,90 zł
ILOŚĆ: -+

Nóż - łopatka do sera Monaco+ Boska Edycja Specjalna to supergwiazda wśród krajalnic sera z wyjątkowym akcentem. Dzięki niej możesz stworzyć najpiękniejsze, cienkie plastry sera półtwardego i twardego. Ta luksusowa wersja Monaco+ zdecydowanie wyróżnia się na Twoim stole.

Uzyskaj smaczne, cienkie plastry sera

Zapakowane plastry sera to już przeszłość, kiedy będziesz mieć tę czarną krajalnicę do sera. Kiedy tworzysz świeże plastry sera, ser staje się natleniony, co wzmacnia jego smak, podobnie jak wino. Nieprzywierająca powłoka i pikowany wzór zapobiegają przywieraniu sera podczas krojenia. Dzięki temu, krojenie cienkich, smacznych plastrów sera jest niezwykle łatwe.

Łatwa do czyszczenia

Czy skończyłeś jeść? Po użyciu umyć krajalnicę do sera ręcznie. Cała ciepła woda i odrobina mydła w płynie zadziałają. Ta krajalnica do sera jest objęta 10-letnią gwarancją producenta. Oznacza to, że możesz tworzyć najsmaczniejsze plastry sera przez wiele lat.

Smacznego!

 • Wymiary:
  • długość całkowita: 22,5 cm
  • szerokość łopatki: 7,5 cm
  • szerokość ostrza: 5 cm
 • Nagroda Red Dot Product Design Award - potwierdzenie wysokiej jakości produktu oraz doskonałego wzornictwa, jedna z najważniejszych, światowych nagród w swojej dziedzinie.
 • Waga: 0,15 kg
 • Materiał: stal nierdzewna pokryta powłoką nieprzywieralną
 • Zaleca się mycie ręczne
Rozwiń
Zobacz także

Opinie o Nóż - łopatka do sera Monaco+ Boska Edycja Specjalna

Dodaj opinię

Twoja ocena:  

Kategorie, w których występuje produkt:

Boska Holland oferuje większy asortyment wysokiej jakości akcesoriów do serów niż jakakolwiek inna firma na świecie. Nasz asortyment jest dostępny w 90 różnych krajach. Poza kompletnymi koncepcjami "plug and play" dla specjalistycznych sklepów, dostarczamy również domowe rozwiązania dla miłośników sera.

NEWSLETTER
@