Nóż kuchenny do obierania warzyw TB Furtif Evercut 9cm

Kod produktu: TB-445840

Produkt został wycofany ze sprzedaży i przeniesiony do archiwum

Brak możliwości zamówienia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną oferta

Opis produktu

Niewielki, poręczny nóż kuchennt przeznaczony do obierania warzyw i owoców. Wyposażony w ostrze o długości 9 cm, co ułatwia jego użytkowanie.

Krótkie ostrze przeznaczone jest nie tylko do obierania, przyda się również do krojenia drobnych owoców i warzyw oraz tak precyzyjnych prac, jak tworzenie garnie. Nóż do obierania Furtif Evercut to świetne uzupełnienie noża szefa kuchni tej samej marki.

Seria noży kuchennych Furtif stworzona została przez przyjazną środowisku firmę TB Groupe z Francji. Noże są wykonane ze stali szlachetnej, ale za ich niezwykłą wytrzymałość i ostrość odpowiada specjalna technologia wykonania ostrza.

Na krawędź tnącą została laserowo naniesiona warstwa węglika tytanu. To sprawia, że nóż jest 300 razy bardziej wytrzymały od tradycyjnych noży ze stali. Oznacz to, że taki nóż wystarczy ostrzyć raz na...25 lat!!!

Nóż kuchenny marki TB to nie tylko niezwykła ostrość. To również przyciągające oko wzornictwo – czarne ostrze i geometryczna rękojeść, która świetnie leży w dłoni. Powierzchnia ostrza została pokryta powłoką zapobiegającą przywieraniu w kolorze uchwytu. Taki nóż z całą pewnością będzie diamentem w koronie Twoich kuchennych akcesoriów.

Każdy z noży TB ma unikalny numer serii, który można zarejestrować na stronie producenta.

  • Długość ostrza: 9cm
  • Materiał: stal nierdzewna z powłoką tytanowo-węglową, wysokiej jakości tworzywo sztuczne
  • Eleganckie opakowanie
  • Wyprodukowany we Francji

Seria noży Furtif to nowa tajna broń szefów kuchni. To fuzja wzornictwa i technologii. TB skutecznie połączyło nowoczesne kształty z nowoczesną technologią, aby stworzyć nową gamę noży. Furtif jest zwieńczeniem połączenia technologii i twórczej doskonałości. Wszystko w tej nowej serii noży zostało zaprojektowane dla szybkości i precyzji cięcia oraz wygody użytkownika. Kształt rękojeści stanowi o naturalnym i intuicyjnym uchwyceniu, co ułatwia manipulowanie ostrzem i przekształca każdy ruch w precyzyjny gest cięcia. Każde ostrze noża Furtif pokryte jest nieprzywierającą powłoką dla bezkompromisowej przyjemności krojenia.

Profesjonalne ostrza ze stali nierdzewnej są wyjątkowo twarde, nie ma tu miejsca na słabość czy kruchość. Są one odporne na korozję i można myć je w zmywarce. Z korzyścią dla rewolucyjnej technologii Evercut, noże Furtif ubrane są w elegancką czerń od rękojeści po nieskończoną krawędź ostrza.

NEWSLETTER
@