Nóż do trybowania drobiu 18cm Tojiro DP3

Kod produktu: F-804
CENA: 669,00 zł
produkt jest chwilowo niedostępny
Opis produktu

Specjalistyczny nóż do trybowania w stylu japońskim (Garasuki), dzięki któremu można szybko oddzielić mięso od kości i usunąć zanieczyszczenia w taki sposób, aby nie stracić wartościowego produktu. Długa, mocna krawędź pozwala ciąć precyzyjnie duże płaszczyzny, a sztywne, trójkątne ostrze z szeroką piętą ułatwia pracę z chrząstkami czy stawami.

  • Długość ostrza: 18cm
  • Materiał: wysokiej jakości trzywarstwowa stal nierdzewna - rdzeń utwardzony domieszką kobaltu, okuty obustronnie stalą zawierającą 13% chromu
  • Twardość ostrza: 58 +/-1 HRC
  • Waga: 230g
  • Rękojeść: wzmocniony laminat typu Micarta ze sprasowanego papieru impregnowanego żywicą. Materiał wykazuje wysoką odporność na ścieranie i nie kurczy się pod wpływem wilgoci.

Noże Tojiro DP3 to profesjonalna linia noży kuchennych, które długo zachowują ostrość i są łatwe w konserwacji, a dzięki pełnemu trzpieniowi charakteryzują się optymalnym wyważeniem.

389,00 zł
Wysyłka do 2 dni
389,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
559,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
879,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

Japońskie noże kuchenne Tojiro z powodzeniem mogą być nazywane kryształem tradycyjnej japońskiej technologii. Technologia, która rozwijała się wraz z kulturą gotowania tego kraju, i była przekazywana z pokolenia na pokolenie, przetrwała po dziś dzień.

NEWSLETTER
@