Nóż do krojenia i plastrowania mięs Pure Black Stelton

Kod produktu: x-120-8
Dostępna ilość: 3 szt.
Wysyłka do 2 dni
14 dni na zwrot produktu
Gwarancja: 2 lata
WYSYŁKA GRATIS
CENA: 450,00 zł
ILOŚĆ: -+
Opis produktu

Nóż do krojenia i plastrowania mięs Pure Black Stelton. Niezastąpiony podczas prac kuchennych z daniami mięsnymi. Przygotujesz z jego pomocą wiele potraw mięsnych, które wymagają zarówno dużych (gulasz) jak i małych kawałków. Krojenie, plastrowanie, siekanie... wszystkie czynności kuchenne przy obróbce mięs wymagające doskonale naostrzonego, niezawodnego noża od teraz będą przebiegały sprawniej, dokładniej i szybciej.

Wyjątkowa seria noży kuchennych marki Stelton przeznaczonych dla odważnych kucharzy. Czyste, czarne noże kuchenne są odkuwane z jednego kawałka stali nierdzewnej, dzięki czemu przejście uchwytu w ostrze noża jest płynne. Prosta konstrukcja i specjalna, czarna powłoka sprawiają, że noże Pure Black są bardzo higieniczne i łatwe do mycia. Jednocześnie, matowa, czarna powłoka, zapewnia doskonały chwyt i sprawia, że używanie takiego noża to duża przyjemność w kuchni, szczególnie dla tych, którzy doceniają używane akcesoria kuchenne i chcą je mieć jak najlepsze.

W naszej ofercie znajdziesz kilka rodzajów noży z tej serii oraz praktyczną listwę magnetyczną na noże kuchenne.

  • Materiał: stal nierdzewna
  • Twardość ostrza: HR55-56
  • Długość: 36 cm
  • Nagroda: Excellence in Product Design Award at New York International Gift Fair 2011 - Formland Design Award 2011
  • Projekt: HolmbäckNordentoft
337,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
247,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny
337,00 zł
Wysyłka -
produkt niedostępny

Kategorie, w których występuje produkt:

Duńska marka Stelton to praktyczne gadżety kuchenne, ale również efektowne dodatki dekoracyjne do jadalni. Świeczniki, dekoracyjne tace, wazony i kosze na owoce Stelton z pewnością staną się ciekawą dekoracją każdego wnętrza.

NEWSLETTER
@