Sztućce norstaal

Sortuj wg:  
ceny rosnąco · ceny malejąco
Pokaż tylko:  
nowości · promocje
Cena
od do

Stelton Norstaal

Stelton Norstaal to seria sztućców i noży kuchennych wyprodukowanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej – materiału, w którym duńska firma specjalizuje się od początku swojego istnienia.

Czarne noże kuchenne Stelton Norstaal

Najważniejszym projektem z kolekcji Stelton Norstaal są charakterystyczne noże kuchenne. Zaprojektowane przez duet HolmbäckNordentoft i nagrodzone za swój wyjątkowy design, godne są najlepszego szefa kuchni. Wykute z jednego kawałka stali, wraz z rękojeścią, mają oryginalne kształty i znakomitą ostrość, a powłoka nadająca im niezwykły wygląd odpowiada także za pewny chwyt. Są przy tym oryginalne i piękne. Noże Stelton Pure Black to przedmioty użytkowe, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Akcesoria Stelton Norstaal – skompletuj własny zestaw

Noże Stelton Norstaal dostępne są w różnych wielkościach i z ostrzami przystosowanymi do wszelakich celów – do różnych mięs, warzyw, chleba. Każde krojenie będzie wręcz przyjemnością. Możesz stworzyć zestaw wysoko wyspecjalizowanych noży, wraz z listwą magnetyczną do ich bezpiecznego przechowywania w zasięgu ręki, lub wybrać uniwersalny nóż szefa kuchni. Pozostałe akcesoria Stelton Norstaal, niezbędne do serwowania potraw, także dobierzesz do własnych potrzeb.

 

NEWSLETTER
@